כניסת לקוחות

כלים שימושיים

לקבלת מידע נוסף

שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אנא מלאו את הקוד
המופיע בתמונה

הסוכנים

הסוכנים
רז שני

רז שני

מומחה בתכנון פנסיוני ופיננסי
ביטוחי חיים, בריאות וסיעוד

03-6979400

raz@expert-fs.co.il

גלעד מור יוסף MBA

גלעד מור יוסף MBA

ניהול פיננסי אישי, מומחה לכלכלת פרט, פיננסים ביטוח

03-6979400

Gilad@expert-fs.co.il

ינון בן שחר

ינון בן שחר

תכנון פיננסי, ביטוח ופנסיה

03-6979400

inon@expert-fs.co.il

אוהד שם טוב B.A

אוהד שם טוב B.A

תכנון פיננסי ופנסיוני אישי

03-6979400

ohad@expert-fs.co.il

גיא שחם

גיא שחם

מומחה בתכנון פנסיוני ופיננסי
ביטוחי חיים, בריאות וסיעוד

03-6979400

guysh@expert-fs.co.il

שרונה מורים- Solution

שרונה מורים- Solution

פתרונות פיננסים, ביטוח ופנסיה

053-4320325

sharona@Solution-m.co.il

אלעד זקצר

אלעד זקצר

מומחה בביטוחי בריאות, סיעוד, ריסק, תכנון פיננסי ופנסיוני.

03-6979400

eladzekzer@gmail.com

www.edz.co.il

תומר אפשטיין M.A

תומר אפשטיין M.A

תכנון פיננסי, ביטוח ופנסיה

03-6979400

Tomere@expert-fs.co.il

נתנאל יעקובי

נתנאל יעקובי

BA בביטוח, מומחה בתכנון פנסיוני ופיננסי, ביטוחי חיים, אובדן כושר עבודה, בריאות וסיעוד

03-697900

netanel@target-fin.co.il

לימור עופרי עיזר

לימור עופרי עיזר

מומחית בתכנון פנסיוני ופיננסי
ביטוחי חיים, בריאות וסיעוד

03-6979400

Limor@expert-fs.co.il

ירון ברזילי

ירון ברזילי

תכנון פיננסי, ביטוח ופנסיה

03-6979400

Yaronb@expert-fs.co.il

שי לאופולד

שי לאופולד

מתמחה בתכנון פנסיוני ופיננסי, ביטוחי חיים, בריאות וסיעוד.

03-6979400

shayleopold@gmail.com

אור דלאל

אור דלאל

MBA מתכננת פיננסית וביטוח

03-6979400

or@expert-fs.co.il

גדי פוגל CFP

גדי פוגל CFP

מתכנן פנסיוני ופיננסי

03-6979400

Gadi@expert-fs.co.il

אלעד גריבה

אלעד גריבה

תכנון פיננסי, ביטוח ופנסיה

03-6979400

Eladg@expert-fs.co.il

דגנית ארצי

דגנית ארצי

מומחית בתכנון פנסיוני ופיננסי
ביטוחי חיים, בריאות וסיעוד

03-6979400

dganit@expert-fs.co.il

אורן בונקובסקי

אורן בונקובסקי

תכנון פיננסי, ביטוח ופנסיה

03-6979400

orenb@expert-fs.co.il

תמיר זיו

תמיר זיו

פנסיה, ביטוח ופיננסים

050-3225252

Tamir@expert-fs.co.il

עמי כרמון M.B.A

עמי כרמון M.B.A

מומחה לתכנון פנסיוני ופיננסי, ביטוחי חיים, אבדן כושר עבודה, בריאות וסיעוד.

03-6979400

carmonim@expert-fs.co.il

צחי רוזנברג

צחי רוזנברג

תכנון פיננסי,פנסיוני וביטוחי B.A

03-6979400

tzahi.r@expert-fs.co.il

יהודה לוי

יהודה לוי

מתמחה בתכנון פיננסי , פנסיוני ומשכנתא

03-6979400

yehuda@zarkor.co.il

הגר גונדבי

הגר גונדבי

מתכננת פיננסים, ביטוח ופנסיה

03-6979400

hagar@expert-fs.co.il

דינה בנאל - קיסוס .B.A

דינה בנאל - קיסוס .B.A

מומחית בתכנון פנסיוני ופיננסי
ביטוחי חיים, בריאות וסיעוד

03-6979400

dinab@expert-fs.co.il

ירון נאמן .M.B.A

ירון נאמן .M.B.A

תכנון פיננסי

03-6979400

yaronn@expert-fs.co.il

שי שדה

שי שדה

מומחה בביטוחי בריאות, סיעוד, אובדן כושר עבודה וריסק.

03-6979400

shay@sadeh.biz

שי בן אליהו

שי בן אליהו

תכנון פיננסי, ביטוח ופנסיה

03-6979400

shayb@expert-fs.co.il

שי לוי

שי לוי

תכנון פיננסי, ביטוח ופנסיה

03-6979400

Shayle@expert-fs.co.il

אבי אלפסי

אבי אלפסי

מומחה בתכנון פנסיוני ופיננסי
ביטוחי חיים, בריאות וסיעוד

03-6979400

avi@expert-fs.co.il

רם משיח

רם משיח

מומחה בתכנון פנסיוני ופיננסי
ביטוחי חיים, בריאות וסיעוד

03-6979400

Ram@expert-fs.co.il

רן קוזוך

רן קוזוך

מומחה בתכנון פנסיוני ופיננסי
ביטוחי חיים, בריאות וסיעוד

03-6979400

Ran@expert-fs.co.il

יהונתן בר

יהונתן בר

מומחה בתכנון פנסיוני ופיננסי , קופות גמל קרנות השתלמות ניהול כספים נזילים לכל מטרה.

03-6979400

Johnatan@Expert-fs.co.il

ברק גרובר .B.A

ברק גרובר .B.A

מומחה לתכנון פנסיוני, גמל, השתלמות, ביטוחי חיים, אבדן כושר עבודה, בריאות וסיעוד.

03-6979400

barakg@expert-fs.co.il

ניר מאיר

ניר מאיר

תכנון פיננסי, ביטוח ופנסיה

03-6979400

Gili@expert-fs.co.il

תומר זוסמן

תומר זוסמן

פנסיה, ביטוח ופיננסים

03-6979400

Tomerz@expert-fs.co.il

דניאל חי

דניאל חי

מומחה בתכנון פנסיוני ופיננסי
ביטוחי חיים, בריאות וסיעוד

03-6979400

Danielh@expert-fs.co.il

קרן בן יעקב

קרן בן יעקב

תכנון פיננסי ופנסיוני מותאם אישית

03-6979400

keren@expert-fs.co.il

יקי רוזין

יקי רוזין

מומחה בביטוח, פנסיה ופיננסים

03-6979400

Yaki@expert-fs.co.il

שי ארדברג

שי ארדברג

מתמחה בתכנון פנסיוני ופיננסי, ביטוחי חיים, בריאות וסיעוד.

03-6979400

shay@se-ins.co.il

דרור קורן MBA

דרור קורן MBA

ביטוח, פנסיה ופיננסים

03-6979400

Dror@expert-fs.co.il

ימית גבאי

ימית גבאי

ביטוח, פנסיה ופיננסים

03-6979400

Yamitg@expert-fs.co.il

אלדר סגל

אלדר סגל

תכנון פנסיוני, תכנון פיננסי ותכנון סיכונים בביטוח, הלוואות , מימון ומיסוי

04-6785682

eldar@segal.info

BA גילי סער

BA גילי סער

תכנון פיננסי, ביטוח ופנסיה

03-6979400

Gili@expert-fs.co.il

שמואל אוליאל

שמואל אוליאל

ביטוח, פנסיה ופיננסים

03-6979400

shmuel@expert-fs.co.il

אורלי גפני יוסופוב

אורלי גפני יוסופוב

מומחית בתכנון פנסיוני ופיננסי
ביטוחי חיים, בריאות וסיעוד

03-6979400

orlyg@expert-fs.co.il

אסף אלמליח

אסף אלמליח

מומחה בתכנון פנסיוני ופיננסי

03-6979400

Assaf@expert-fs.co.il

אסף בכור

אסף בכור

MBA תכנון פיננסי, פנסיה וביטוח

03-6979400

Asafb@expert-fs.co.il

דודי כהן

דודי כהן

מנהל תיקי לקוחות

03-6979446

dudic100@gmail.com

עופר גבעון MBA- שקט כלכלי

עופר גבעון MBA- שקט כלכלי

מומחה בתכנון פיננסי ופנסיוני

03-6979400

oferg@sheketcalcali.com

דן גרינברג

דן גרינברג

סוכן ביטוח פנסיוני מורשה

03-6979400

dan@expert-fs.co.il

יש לך שאלה?

אנא מלאו את הקוד המופיע בתמונה