כניסת לקוחות

כלים שימושיים

לקבלת מידע נוסף

שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אנא מלאו את הקוד
המופיע בתמונה

אודותינו

אודותינו
אקספרט סוכנות לביטוח פנסיוני(2010) בע"מ
 
אקספרט מספקת מבחר שירותים, ליווי ויישום פתרונות בתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים לחברות, ארגונים, מוסדות, ועדי עובדים ולקוחות פרטיים. 
הידע המקצועי והניסיון הרב של סוכני ומנהלי הקבוצה אשר נרכש ברבות השנים מעניק ללקוחות החברה ליווי פיננסי אישי, התאמה של הפרופיל הפיננסי לצרכיו האישיים של הלקוח, יכולת בקרה ודיווח ושירות אישי.
 
אקספרט מחויבת לתמוך בסוכני הקבוצה ולהעמיד לרשותם את מיטב הכלים המקצועיים והטכנולוגיים על מנת שיהיו תמיד מעודכנים. עובדה זו מאפשרת לך להיות בטוח שהשירות והתכנון הפיננסי שאתה מקבל מהמתכנן הפיננסי שלך הוא הטוב ביותר.
 
 
המחויבות והנאמנות שלנו אלייך...
 
יתרונות של גוף גדול וטיפול צמוד של סוכן פנסיוני אישי - אקספרט פועלת במבנה ייחודי המאפשר ללקוח הקצה ליהנות מהיתרונות של גוף גדול ביחד עם טיפול צמוד של סוכן פנסיוני אישי המלווה את הלקוח לשנים רבות, החל משלב ההצטרפות ותכנון המערך הפנסיוני, שירותים פיננסים וביטוחיים ותכנון פרישה.
 
מגוון רחב של מוצרים -   אקספרט מאפשרת לסוכניה להציע ללקוחותיהם מגוון רחב של מוצרים ממגוון רחב של חברות,הפועלות בעולם הביטוח והפיננסים בישראל וכן פתרונות נוספים שהם ייחודיים לסוכני החברה.
 
פיתוח מוצרים ייחודיים-  אקספרט מספקת ללקוחותיה מוצרים ייחודיים בתחום הביטוח והפיננסים אשר עולים באיכותם, באופן משמעותי, על מוצרי המדף שנמכרים על ידי חברות הביטוח ובתי ההשקעות.
 
הקפדה על כללי אתיקה ונורמות מקצועיות- מטה אקספרט ממוקם בפתח תקווה  ההנהלה מכוונת את פעילות הסוכנים, מתווה מדיניות ומבקרת את פעילות סוכני הרשת בכפוף לכללי אתיקה ונורמות מקצועיות ברורות וידועות.
 
מערכת מידע ללקוח הפרטני - לאקספרט  מערכת מידע המאפשרת לכל לקוח קצה לבחון עצמאית את מצב ביטוחיו, חסכונותיו ונכסיו הפיננסיים אצל כל היצרנים באופן מרוכז ומקוון 24 שעות ביממה.
 
יחסי אמון עם חברות מובילות- באקספרט  קבוצה של סוכנים וסוכנויות ביטוח ופיננסים היכרות רבת שנים עם השוק הישראלי בתחומים הרלוונטיים וניסיון רב בעבודה מול הגופים השונים.
 
מערך הדרכה מקצועי- לאקספרט  מערך הדרכה מקצועי המכשיר את הסוכנים בכל התחומים המקצועיים, לרבות שינויים רגולטורים ושינויים בתחום המיסוי תוך שליטה בכל מערך התוכניות וההסדרים הקיימים בשוק הביטוח הפנסיוני והפיננסים.

טכנולוגיה מתקדמת- אקספרט השקיעה בפיתוח הפורטל הפיננסי לשימוש סוכניה וכן פורטל פיננסי ללקוחותיה פרטיים, לחברות ולמעסיקים. 
כמו כן, סימולאטורים ומחשבונים ייחודיים לשימוש סוכני הקבוצה. סימולאטור לתכנון הפרשות אופטימאליות לעצמאים, סימולאטור לתכנון הפרשות אופטימאליות לבעלי שליטה, סימולאטור להשוואת עלויות ריסק, סימולאטור לבחינת כדאיות כלכלית לניוד, סימולאטור למציאת מקדם ההמרה לקצבה, סימולאטור לבחינת הצורך בביטוח סיעודי ועוד.
 
      
     צוות המשרד פרופיל חברה להדפסה   גילוי נאות  
 
 

יש לך שאלה?

אנא מלאו את הקוד המופיע בתמונה