צרו קשר
חייגו עכשיו
03-6979400
פנו אלינו בדוא”ל:
info@expert-fs.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

Family office – יתרונות השירותים


יותר ויותר אנשים מגלים את פירוש המושג Family office מהסיבה הפשוטה, בה הצורך לשירותיהן של חברות הנכללות בקטגוריה הזאת, הולך ועולה. 

אז מי שמסיבה כזאת או אחרת עדיין לא שמע על פמילי אופיס, נציין שמדובר בשם לחברות אשר מתמחות במתן שירותים לגבי כלל הנכסים אותם משפחות או יחידים מחזיקים ברשותם. 

השירותים הנכללים תחת פמילי אופיס הינם רבים וכוללים בין היתר: ניהול של תיקי השקעות, ביטוחים, תוכניות פרישה, תשלומי מס ועוד. למעשה, מדובר בשורת שירותים, אשר ניתנים תחת קורת גג אחת ומיועדים בעיקר למשפחות עמידות המחזיקות בנכסים רבים. 

שירות זה טומן בחובו יתרונות רבים ובראש ובראשונה, עצם העובדה שכל מה שקשור לנושאים פיננסיים מרוכז תחת כתובת אחת, אליה ניתן לפנות לגבי כל נושא אשר נכלל תחת תחום זה.

 

בחירת חברת Family office

לכל השירותים אשר נכללים תחת Family office יש חשיבות גבוהה והשפעה גדולה על ההתנהלות ועל העתיד הפיננסי של אותו יחיד או של אותה המשפחה.

מהסיבה הזאת, חשוב לבחור בצורה מושכלת ונבונה את החברה אשר מעניקה את השירותים המדוברים. 

ראשית כל, כדאי לוודא שמדובר בחברה בעלת שם ומוניטין בתחום, אשר מעסיקה צוות מנוסה, המורכב מאנשי מקצוע המגיעים ממספר תחומים שונים, ולכל אחד מהם יש ידע מקיף וניסיון רב בתחום העיסוק שלו. 

מעבר לכך, כדאי לבחור בחברה מומלצת, כאשר אם קיימת האפשרות לקבל המלצות אמינות מאנשים אשר משתמשים בשירותי ה- Family officeשל אותה החברה, מדובר בפרט חשוב אשר יכול להוות כגורם בעל השפעה רבה על הבחירה.

 

Family office | Expert

מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של השירותים? 

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות הרבים אשר טמונים בשירותם של חברה אשר מציעה Family office, חשוב שתדעו שחברת אקספרט מהווה ככתובת הנכונה עבור המטרה.

החברה כוללת אנשי מקצוע מנוסים בתחומם, אשר ערוכים להעניק שירותים אישיים מקצועיים וקפדניים בכל אחד מהתחומים. 

לקבלת כל הפרטים ולביצוע הצעדים הראשונים בדרך ליהנות מקשת של שירותים חשובים תחת קורת גג אחת, מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם החברה. 

 

 

 

 

 
תתקשר, ניפגש, תרוויח! לפרטים ותיאום פגישה