צרו קשר
חייגו עכשיו
03-6979400
פנו אלינו בדוא”ל:
info@expert-fs.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

פוליסת חיסכון והיתרונות שלה


פוליסות חיסכון הנקראות גם פוליסות השקעה, מהוות סוג של תיק השקעות, אשר מנוהל על ידי חברות ביטוח. בפוליסות אלו, משקיעים למעשה, בנכסים ובניירות ערך אשר נסחרים בשוק ההון, כאשר המטרה, היא להשיג תשואה טובה. 

בפוליסת חיסכון, ניתן להפקיד כל סכום כספי, בין אם באופן רציף ובין אם באופן חד פעמי, כאשר מה שמאפיין את מכשיר פיננסי זה, הוא העובדה כי מס רווחי ההון ישולם רק בעת משיכת הכסף. 

בנוסף, המשקיעים בפוליסת חיסכון יכולים לעבור בין המסלולים השונים המוצעים לו בתחום וזאת, כאמור, מבלי לשלם מס רווחי הון, עד לשלב משיכת הכסף. 

חשוב לציין כי פוליסת חיסכון, מהווה כמכשיר פיננסי אשר מפוקח על ידי רשות שוק ההון. 

 

פוליסת חיסכון – היתרונות

פוליסות חיסכון טומנות בחובן לא מעט יתרונות, כאשר הבולטים שביניהם: האפשרות למשוך את הכספים בכל שלב, העובדה שהפוליסות כוללות מגוון רחב של מסלולי השקעה לבחירה, העובדה שקיימת אפשרות להשקיע גם בנכסים שאינם סחירים ויתרון נוסף, טמון ביכולת לדחות את תשלום מס רווחי ההון עד לסוף התקופה (עד למשיכת הכספים מאותה פוליסת החסכון).

יתרון נוסף של פוליסת חיסכון, בא לידי ביטוי ביתרונן היחסי, על פני קרן נאמנות וכאמור, המשקיע בקרן נאמנות, יצטרך לשלם מס רווחי הון במידה והוא יהיה מעוניין לעבור מסלול – דרישה אשר כאמור, לא תחול עליו במקרה של פוליסת חיסכון.

 

פוליסת חיסכון | Expert

המכשיר שחייבים להכיר

פוליסות חסכון אומנם זוכות לפחות יחסי ציבור בהשוואה למכשירים פיננסיים אחירם כמו קרנות נאמנות לדוגמא, יחד עם זאת, מדובר במכשיר שקיימת חשיבות גבוהה להכיר.

יש לזכור כי פוליסת חסכון, טומנת בחובה את האפשרות להיחשף לאפיקי השקעה חדשים ולנכסים שאינם סחירים – אפשרות אשר איננה קיימת במסגרת הבנקאית.

מעבר לכך, השקעה בפוליסות חיסכון טומנת בחובה, עוד קשת רחבה של יתרונות, בהשוואה למכשירים פיננסיים אחרים ולכן, קיימת חשיבות גבוהה להכיר את המכשיר הזה על יתרונותיו וחסרונותיו, בצורה מעמיקה.

זקוקים לפרטים נוספים לגבי פוליסות חיסכון? מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת אקספרט סוכנות לביטוח פנסיוני ולקבוע פגישת ייעוץ ראשונית. 

 

תתקשר, ניפגש, תרוויח! לפרטים ותיאום פגישה