צרו קשר
חייגו עכשיו
03-6979400
פנו אלינו בדוא”ל:
info@expert-fs.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

אודות EXPERT


אקספרט סוכנות לביטוח פנסיוני(2010) בע"מ

קבוצת אקספרט מספקת מבחר שירותים, ליווי ויישום פתרונות בתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים לחברות, ארגונים, מוסדות, ועדי עובדים ולקוחות פרטיים. הידע המקצועי והניסיון הרב של שותפי ומנהלי הקבוצה אשר נרכש ברבות השנים מעניק ללקוחות החברה ליווי פיננסי אישי, התאמה של הפרופיל הפיננסי לצרכיו האישיים של הלקוח, יכולת בקרה ודיווח ושירות אישי.

אקספרט פתרונות כלכליים הינה אחת מקבוצות הביטוח, הפנסיה והפיננסים הגדולות והמקצועיות הפועלות בישראל עם למעלה מ-60 שותפים עסקיים - סוכנים ומתכננים פיננסיים. לקוחות הקבוצה מנהלים דרך אקספרט למעלה מ 9 מיליארד ₪ נכסים פיננסים מנוהלים.

אקספרט מעמידה לרשות שותפי הקבוצה את מיטב הכלים המקצועיים והטכנולוגיים על מנת שיהיו מעודכנים תמיד. עובדה זו מאפשרת ללקוחוינו להיות בטוחים שהשירות והתכנון הפיננסי שהם מקבלים הוא הטוב ביותר.

אקספרט מספקת מגוון פתרונות בתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים תוך ליווי מתמשך לחברות, ארגונים, מוסדות, ועדי עובדים ולקוחות פרטיים, סוכני קבוצת אקספרט מאפשרים ללקוח הקצה ליהנות מיתרונות של גוף גדול שעובד עם כלל חברות הביטוח ובתי ההשקעות ללא תלות או מחויבות, דבר המבטיח ללקוחותינו את טובתם הבלעדית.

למה אקספרט?

  • מגוון רחב של מוצרים - אקספרט מאפשרת לשותפי הקבוצה להציע ללקוחותיהם מגוון רחב של מוצרים ממגוון רחב של חברות,הפועלות בעולם הביטוח והפיננסים בישראל וכן פתרונות נוספים ייחודיים לקבוצה.
  • פיתוח מוצרים ייחודיים - אקספרט מספקת ללקוחותיה מוצרים ייחודיים בתחום הביטוח והפיננסים אשר עולים באיכותם, באופן משמעותי, על מוצרי המדף שנמכרים על ידי חברות הביטוח ובתי ההשקעות.
  • הקפדה על כללי אתיקה ונורמות מקצועיות - מטה אקספרט ממוקם בפתח תקווה, הנהלת הקבוצה מכוונת את פעילות השותפים, מתווה מדיניות ומבקרת את פעילותם בכפוף לכללי אתיקה ונורמות מקצועיות ברורות וידועות.
  • מערכת מידע ללקוח הפרטני - לאקספרט מערכת מידע המאפשרת לכל לקוח קצה לבחון עצמאית את מצב ביטוחיו, חסכונותיו ונכסיו הפיננסיים אצל כל היצרנים באופן מרוכז ומקוון 24 שעות ביממה.
  • יחסי אמון עם חברות מובילות - באקספרט קבוצה של שותפים עסקיים בתחום הביטוח והפיננסים, עם היכרות רבת שנים עם השוק הישראלי בתחומים הרלוונטיים וניסיון רב בעבודה מול הגופים השונים.
  • מערך הדרכה מקצועי - לאקספרט מערך הדרכה מקצועי המכשיר את שותפי הקבוצה בכל התחומים המקצועיים, לרבות שינויים רגולטורים ושינויים בתחום המיסוי תוך שליטה בכל מערך התוכניות וההסדרים הקיימים בשוק הביטוח הפנסיוני והפיננסים.
  • טכנולוגיה מתקדמת - אקספרט השקיעה בפיתוח הפורטל הפיננסי לשימוש שותפיה וכן בפורטל פיננסי ללקוחותיה פרטיים, לחברות ולמעסיקים.
  • סימולאטורים ומחשבונים - ייחודיים לשימוש שותפי הקבוצה.

לתיאום פגישה ופרטים נוספים צור עימנו קשר >

תתקשר, ניפגש, תרוויח! לפרטים ותיאום פגישה