צרו קשר
חייגו עכשיו
03-6979400
פנו אלינו בדוא”ל:
info@expert-fs.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

תכנון פרישה ומיסוי – מתי מומלץ להתחיל בתכנון?


תכנון פרישה ומיסוי יש כאלה שמתכננים את הפרישה שלהם כבר משנות הארבעים וכשהם מגיעים לגיל הפרישה, יש להם את החסכונות ואת הידע אשר מאפשר להם להמשיך וליהנות מאיכות החיים לה הם היו רגילים עד כה. לעומת זאת אחרים (שהם ככל הנראה הרוב), מחכים פחות או יותר לרגע האחרון ומלבד חיסכון פנסיוני, שגם בו לעיתים קרובות הם לא ממש מעורבים, הם לא נוקטים בשום פעולה או צוברים מידע – מה שעלול לגרור ירידה משמעותית באיכות החיים ואף להוביל למצוקה כלכלית. 

תכנון פרישה ומיסוי הוא הליך שחשוב שכל אדם ינקוט בו ועדיף שההכנה לקראת הפרישה, תחל כבר שנים רבות לפני המועד שלה.

תכנון פרישה ומיסוי – איך עושים את זה?

יש לא מעט דרכים באמצעותן ניתן לבצע תכנון פרישה ומיסוי – הדרך הראשונה היא לאסוף מידע ולבצע את התכנון עצמאית (לא לכולם יהיה את הזמן ואת הסבלנות לנקוט בדרך הזאת). דרך נוספת, היא להירשם לאחד מאותם קורסים ייעודיים אשר הולכים ונהיים יותר נפוצים בשנים האחרונות. עוד דרך היא פשוט לקבוע פגישת ייעוץ אישית עם יועץ פנסיוני מקצועי ומנוסה.

לכל אחת מהדרכים המדוברות יש את היתרונות שלה, כאשר בסופו של דבר המטרה תהיה להבין את הציפיות לחיים לאחר הפרישה ולנסות ולפעול על מנת שאותן הציפיות אכן יתממשו – כאמור, ככל שהתכנון מתבצע בשלב מוקדם יותר, כך יעלו הסיכויים להצליח ולממש את אותן הציפיות המבוקשות. 

מה כולל התכנון?

תכנון פרישה ומיסוי אמור לגעת בנושאים רבים ובין היתר: הבנת הציפיות לגבי גובה קצבת הפנסיה, היכרות עם המכשירים השונים לחסכון פנסיוני, תכנוני מס בגיל פרישה, היכרות עם הבירוקרטיות והטפסים השונים, הטבות מס ועוד..

כאמור, ככך שהתכנון מתבצע בצורה מקיפה ומעמיקה יותר, כך יעלו הסיכויים שבעת ההגעה לפרישה, הפורש יזכה לאיכות חיים גבוהה יותר.

אם גם אתם מעוניינים לתכנן את הפרישה, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת אקספרט סוכנות לביטוח פנסיוני ולתאם פגישת ייעוץ, אשר תהווה שלב ראשון וחשוב בדרך להגעה לגיל פרישה במוכנות גבוהה. 

תתקשר, ניפגש, תרוויח! לפרטים ותיאום פגישה